Benjamínci

Krásný den všem, prozatím hlásíme, že má oddíl Benjamínků pro školní rok 2019/2020 opět naplněnou kapacitu. Kdyby se situace změnila v září, dáme určitě vědět. Další zájemci opět můžete psát na můj email klara.holatova@gmail.com. Budeme mít i nadále seznam pro případné náhradníky :)

Klára Holatová (vedoucí oddílu)

Náš oddíl je určený pro kluky a holčičky od 5 do 7 let. Během roku kromě pravidelných schůzek absolvujeme i několik výletů, přespání v klubovně, či nácvik scének na vánoční besídku a Oheň Sv. Jiří. Odměnou pro všechny členy našeho oddílu je účast na táboře Benjamínků, který se zpravidla koná v půlce července. Během schůzek si nejen hrajeme, nebo něco vyrábíme, ale děti se učí nejzákladnějším skautským dovednostem a hlavně samostatnosti, ohleduplnosti a týmové spolupráci. Velkou část času trávíme v přírodě, proto doporučujeme, aby děti na schůzky nosily vhodné oblečení dle počasí, které si mohou třeba i trochu zašpinit. Schůzky Benjamínků se konají od konce září, každý pátek od 15:30 hod. do 17 hod ve skautské klubovně v Semilech.

Vedení

• Vedoucí oddílu:
  •     Klára Holatová (602 684 380)
  • Zástupci vedoucího:
  •     Jitka (602 338 241)
  •     Sluníčko (737 559 974)

Termíny schůzek

Každý pátek od 15:30 do 17:00.

Fotografie z akcí